Книга Дена Брауна без професора Ленгдона? Чи існує взагалі така? Так, і вона вас точно вразить! Але давайте про все по черзі.
Науковий трилер американського письменника «Точка обману» був опублікований ще у 2001 році. Майже 10 років знадобилося, аби читачі побачили його україномовний переклад.
Сюжет книги становить поєднання науки, політики та людських стосунків у всіх їхніх проявах. У кожній із цих сфер є свої закони і правила, а будь-який вчинок та навіть слово мають свою ціну.
Книга ще раз підтверджує, що політика – річ брудна та сповнена маніпуляцій. Тут втрачають свої значення будь-які моральні принципи, а навіть члени однієї родини часто бувають по різні сторони. Але ж так хочеться вірити, що десь ще існує політик, який не використовує «чорний піар» та будує свою кампанію на чесних принципах. Хто знає, можливо Зак Генрі стане саме таким представником влади. Якщо тільки він не буде співучасником світової брехні…
НАСА зробила відкриття, яке змінить долю не лише цієї космічної агенції та Сполучених Штатів, а й усього світу. Вчені знайшли метеорит, що свідчить про наявність позаземного життя. Аби підтвердити його справжність, президент викликав в Арктику кількох незалежних експертів, які в один голос заявили: камінь дійсно має інопланетне походження та пролежав у товщі льоду більше 190 тисяч років.
Здавалося б, все чудово. Президент США ділиться новиною з усім світом, вчені досліджують неймовірну знахідку, космос став ще на кілька кроків ближчим, але…
Чому тоді життя дослідників опиняється під загрозою, а питань щодо справжності метеориту щохвилини стає все більше? Як можна підробити восьмитонний камінь і кому це взагалі потрібно?!
Шукаючи відповіді на ці питання, ви й не помітите, як перегорнете останні сторінки книги. Сюжет настільки динамічний та захопливий, що зупинятися не хочеться навіть на хвилинку. І завжди, як буває у Брауна, розв’язка вас неабияк здивує.
Автор відгуку: Анастасія Козак
Коментарі