Віртуальна довідкова служба
1. По яких параметрах іде підбірка літератури до бібліотеки приїї купівлі?
2. Чому не дозволяється заносити в читальні зали пакети, сумки, портфелі? Що в бібліотеки не має 2000 грн в місяць на охоронця що буде їх перевіряти. Це не солідно з Вашого боку.
Шановний користувач!
1. При закупівлі літератури в фонд бібліотеки критеріями для її відбору є:
- запити читачів;
- відповідність змісту книги профілю комплектування бібліотеки, де враховуються: економічний профіль регіону, спеціалізація вищих навчальних закладів області та міста, категорії читачів бібліотеки за спеціальністю, освітою тощо.
- наповненість окремих розділів фонду літературою та кількість запитів на неї;
- наявність в фонді документів, в яких міститься інформація про новітні наукові технології, терміни, нові галузі науки і техніки тощо;
- вартість документа та інші критерії.
2. Відповідно до правил користування бібліотекою не дозволяється проходити в бібліотеку у верхньому одязі, з сумками, пакетами, портфелями, валізами тощо.
Це загальноприйнята практика навіть в тих бібліотеках, де є охорона. Впроваджується таке правило з метою:
1) збереження бібліотечного фонду від вологи, пилу, комах і т.ін., що може бути занесене з вулиці читачами.
2) запобігання несанкціонованому виносу літератури з бібліотеки недобросовісними читачами, що, на жаль, іноді ще трапляється. До того ж, читачі в нашій бібліотеці мають доступ до книжкового фонду у багатьох відділах.
3) зручності читачів та збереження їх речей, які вони залишають без догляду на час відвідування інших відділів, каталогів, інтернет-центру, виготовлення ксерокопій тощо.
Що стосується обшуку читачів під час виходу з бібліотеки, то, по-перше, саме це ми вважаємо не етичним, по-друге, такий обшук можливий лише з санкції суду або прокурору.
З повагою,
заст.ген.дир. з бібліотечної роботи Шендерук Г.В.
Шаповал Ю.Г. Мистецтво журналізму: монографія. - Л., 2007. - 320 с.
Кодекс професійної етики українського журналіста // Журналіст України. – 1997. - № 5-6. – С. 5
Хорошилова Л. Журналист и этика // Журналіст України. – 2001. - № 2. – С. 52-58
Феофанова А. Свобода друку та етика журналіста в Швеції // Друкарство. – 1996. - № 11-12. – С. 10-11
Байназарова, О. О. Діагностування знань та оцінювання навчальних досягнень учнів // Географія. - 2005. - N15/16(серпень). - С. 7-9
Критерії оцінювання навчальних досягнень // Географія та основи економіки в школі. - 2008. - № 7/8. - С. 12-17
допоможіть знайти матеріал у електронному вигляді на тему : "Уявлення про ідеального та реального батька у дітей з багатодітних і однодітних сімей".
Дякую!
Шановний користувач!
Радимо Вам переглянути такі сайти:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Библиотека всемирной истории.Т.1: Английская буржуазная революция XVII века - М., 1954.
Гизо Ф. История английской революции.Т.1. – Ростов-на-Дону, 1996.
Карлейль Т. Французская революция: история - М., 1991.
Ревуненко В.Г. Очерки по истории Великой Французской революции 1789-1799 – Л., 1989.
Уманский П.Б. Американская революция XVIII века в буржуазной историографии США: конец XVIII - 60-е годы ХХ в. – Казань, 1988.
Шановний користувач!
Поворотним пунктом в історії релігії стало виникнення світових релігій: буддизму, християнства та ісламу. Головною особливістю світових релігій, що дозволило їм подолати національні і державні кордони, є їхній космополітизм. Світові релігії звернені до всіх народів незалежно від національності. Вони спростили культ, відмовилися від специфічної національної обрядовості, пропагуючи загальну рівність перед Богом, і переносять на небо здійснення соціальної справедливості. Космополітичний характер буддизму, християнства та ісламу сприяв їхньому поширенню по всій Земній кулі.
Також рекомендуємо переглянути такі ресурси:
1.
2.
3.
1.Англійська мова та література. -Харьков : Видавнича група "Основа", 2003 - . - 2008г. N 19/20/21
2.English.Language.Culture.Weekly/Англійська мова та культура. Шкільний світ. - 2008. - N25/26 - С. 30-31.
3.Англійська мова та культура. Шкільний світ. - 2008. - N31/32(Aug.. - С. 2-3, вкладка.
Ищу корни семьи, один из представителей которой родился в 1877 году в с. Н. Пряга Кировоградской (ныне) области.
Подскажите, пожалуйста, что это за село, к какому уезду и к какой губернии относилось, как оно полностью называется: Нижняя Пряга, Новая Пряга?
Уважаемый пользователь, в книге "Список населенных мест Херсонской губернии и статистические данные о каждом поселении". - Херсон, 1896 г. имеется информация о селе Новая Прага Ново-Прагской волости Александрийского уезда:
Дуже дякую!
Шановний користувач! В мережі Інтернет безліч інформації по цій темі як на українській, так і на російській мові. Вам потрібно тільки задати запит у будь-яку пошукову систему, що містить ключові слова: "проблема сенсу життя людини", "проблема смысла жизни человека", "життя смерть моральні уявлення" і т.п.
Таким чином були знайдені сайти:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
на сайте http://www.artkavun.kherson.ua
В статье Переулок античного пролетариата 01.01.2005 говорится о здании Жандармского управления, казармы которого до 1877 года находились на углу с улицей Краснофлотской (здесь ныне здание банка «Аваль»), После революции в здании Жандармского управления открылась профессиональная школа машиностроения и архитектурного строительства. Она впоследствии превратилась в машиностроительный техникум,но в статье Херсон ушедший 15.09.2005 в этом здании
Духовная семинария С 1874 года занятия по богословию проходили в здании по Краснофлотской улице (сегодня оно принадлежит ПКТИ «Аметист»(здесь ныне здание банка «Аваль»),а машиностроительный техникум находился в здании по ул.Декабристов угол Спартаковского пер.
Где-то ошибка или я не правильно понял
Спасибо
Уважаемый пользователь, библиотекари не являются специалистами в области истории, архивного дела и не могут выступать в роли экспертов в вопросах, которые вас интересуют. Они могут давать только ту информацию, которая представлена в печатных источниках либо рекомендовать работы того или иного автора.
1.Загальна теорія держави і права / А. М. Колодій, В. В. Копєйчиков, С. Л. Лисенков та інші; За ред. В. В. Копєйчикова. — К.: Юрінком Інтер, 2000.
2.Кравчук М.В. Теорія держави і права. Проблеми теорії держави і права.- Тернопіль: Карт-бланш, 2002.
3.Малько А.В. Теория государства и права в вопросах и ответах. – 2-е изд. - М.: Юристъ, 1997.
4.Общая теория государства и права. Академический курс в 2-х томах / Под ред. проф. М. Н. Марченко. — Том 1. Теория государства. — М.: Издательство "Зерцало", 1998.
5.Скакун О.Ф. Теория государства и права. – Харьков: Консум; Ун-т внутр. Дел, 2000.
6.Спиридонов Л.И. Теория государства и права. – М.: Проспект, 1997.
Шановний користувач!
Політологія: підручник; [затвердж. МОН України для студ. ВНЗ] / [В. Г. Антоненко [та ін.]]; за ред. О. В. Бабкіної, В. П. Горбатенка. - 3-тє вид., перероб., доп. - К. : Академія, 2006. - 568 с. - (Альма-матер). - Бібліогр. в кінці глав. є у Збірнику підручників, конспектів лекцій, додаткових матеріалів з економіко-гуманітарних дисциплін, який можна завантажити одним файлом за таким посиланням:
Мої родичі пра бабця та прадід мешкали в цьому селі. Зараз я пишу свій родовід, та нариси з історії рідного краю. Підкажіть, будь ласка як я можу прочитати цю рідкісну але дуже цікаву книгу.
із повагою Ходирева Євгенія.
Шановний користувач! Потрібну Вам інформацію Ви можете знайти самостійно, якщо у будь-якій пошуковій системі зробите запит "самотність підлітків" або "одиночество подростков". У мережі Інтернет безліч статей на цю тему, а також готових рефератів та аналітики.
Наприклад:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Шановний користувач, рекомендуємо такий список літератури:
Андронова, Ірина. Політична соціалізація як засіб формування політичної культури // Вісник Книжкової палати . - 2007. - N1. - С. 42-44
Білоус І. Політична активність молоді: форми вияву та особливості трансформації // Соціальна психологія. - 2007. - N5. - С. 25-34
Васильева, Лариса. Будущее - за молодежью: [В ХНТУ прошел круглый стол "Молодежная политика на Херсонщине: диалог поколений ради будущего"] // Булава. - 2008. - N24(12 июня). - С. 3.
Ісхакова Н. Основні механізми процесу політичної соціалізації // Політичний менеджмент. - 2008. - спец.вип. - С. 193-203
Карнаух А.А. Молодіжна політика: проблеми та перспективи // Віче. - 2007. - N18(верес.). - С. 47-48
Пробийголова Н. Політична соціалізація як фактор впливу еліти на електоральну активність молоді // Політичний менеджмент. - 2006. - Спец.вып. - С. 206-214