Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Як місяць почнеш, так його і проведеш… У бібліотеці серпень почався з маленьких читачів та веселих відкриттів

01.08.2013

Сьогодні, у перший день останнього літнього місяця, до бібліотеки завітали вихованці міського табору відпочинку «Сонечко», для яких бібліотекарі відділу обслуговування  підготували цікаву пізнавальну програму.

Маленьким відвідувачам була запропонована пригодницька вікторина  «Екологічний потяг». Протягом вікторини  діти узагальнили свої знання про тварин, птахів та рослини, а також дійшли висновку, що до  природи треба ставитися якомога дбайливіше, адже збереження краси первинної природи – це важка праця не одного покоління. Продемонструвати широту та яскравість дитячої фантазії  змогли  екологічні казки, які діти придумали самостійно, а неперевершені ілюстрації до казок лише підкреслили особливість дитячого світосприйняття та творчості.

Неабияку зацікавленість викликали в учнів ігри «У світі  тварин» та «Наші пернаті друзі», а відгадування різноманітних ребусів на екологічну тематику викликало шалений захват у малечі.

По завершенню вікторини  мудра тітонька Сова з мультфільму «Уроки живої природи»  розповіла малятам про найбільшу сухопутну істоту – слона.

Вихованці середнього шкільного  віку взяли активну участь у вікторині  «Від океанських глибин до гірських висот», яка не тільки розширила знання дітей про навколишнє середовище, але й систематизувала їхні відомості про природу, спонукала логічно розмірковувати про певні природні явища. Протягом заходу діти випробували себе у ролі різноманітних екзотичних тварин, розв'язували нетрадиційні ситуації, які можуть відбуватися в природі. Особливий інтерес викликала гра «Вполюй звіра у приказці», де за допомогою різноманітних підказок треба була вгадати тварину, яка сховалася у прислів'ях і приказках. Крім того, перегляд невеличкого пізнавального фільму про життя імператорських пінгвінів не залишив нікого з дітей та вихователів байдужим, адже кожен з учасників дізнався щось нове та цікаве про «побут» цих мешканців Антарктиди.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031