Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«Відкрите співробітництво – принцип діяльності книгозбірні»

This material is in Ukrainian

02.04.2018 11:28

Відкрите співробітництво – принцип діяльності книгозбірні. У цьому мали змогу пересвідчитись представники громадської організації «Захист» та громадські активісти з різних куточків нашої країни, які завітали до бібліотеки.

Незвичайна архітектура, великі та затишні зали книгозбірні, принцип зонування приміщення, зручний графік роботи, форми обслуговування людей з особливими потребами та відвідувачів з дітьми – все це справило позитивне враження на гостей.

Знайомство з відділом абонемента переконало громадськість у безбар’єрному доступі до фондів, де майже кожне видання – нове, цікаве та рейтингове. Під час екскурсії відділ документів іноземними мовами презентував не тільки унікальні фонди мовою оригіналу, але й познайомив зі специфікою використання сучасного технічного оснащення, такого як: 3D принтер, 3D сканер, інтерактивні дошка та стіл. Гостям продемонстрували, як нові технології змінили традиційну бібліотеку. Електронний каталог, документи на нетрадиційних носіях, IPADи, сервісні електронні послуги (бронювання видання, попереднє замовлення, інформація про наявність документа, оформлення замовлення через МБА, продовження терміну користування виданням) стали невід’ємною частиною сучасної книгозбірні.

Відділ краєзнавства познайомив екскурсантів з найбільш цінною частиною фонду – краєзнавчими дореволюційними періодичними виданнями, колекціями митців Таврійського краю. Вразили відвідувачів раритетністю та оригінальністю фонди відділу рідкісних та цінних видань.

Позитивно відмітили гості можливість свободи вибору занять у відділі обслуговування користувачів: комп’ютерний центр, релакс-зона, доступ до мережі Інтернет. Гості навіть спробували, використовуючи 3D ручку, зробити креативну іграшку на творчому майданчику «Maker Spase».

Не залишилась без уваги гостей проектна діяльність книгозбірні, у результаті якої бібліотека розширила свої функції, відкрила нові центри («Вікно в Америку», «Бібліоміст», «Гете-інститут», Центр екологічної інформації), отримала комп’ютерну техніку, запропонувала населенню послуги нового рівня.

Відвідувачі переконалися, що сьогодні Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара під керівництвом Заслуженого працівника культури України Коротун Надії Іванівни – це дійсно інформаційний, культурний, науковий та дозвіллєвий центр Південного регіону України. Бібліотека завжди відкрита для громади, пошуку нових підходів та форм співпраці з громадськими організаціями не тільки нашого міста, а й усієї країни.

Calendar

  123 4 5
6789 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031