
Для більшості українців війна стала найтяжчим випробуванням у житті, яке змінило кожного. Коли хтось із рідні йде на фронт, на війні опиняється вся родина. Вже три роки сім’ї захисників перебувають у щоденному стресі. Кожен переживає розлуку по-своєму: одні хочуть ізолюватися та приховати свої емоції, інші – розділити непосильну ношу з рідними та друзями. Відчуття безпорадності, через те, що вони не можуть вплинути на ситуацію в країні, психологічно виснажує. Ми не можемо забрати біль, пов’язаний із війною, але ми здатні надати підтримку та психологічну допомогу, що полегшить тягар, який упав на плечі родини військовослужбовців.
Психологічна допомога в цей період є життєво необхідною, оскільки вона допомагає: зберегти психічне здоров’я, впоратися з емоційним навантаженням, зменшує рівень стресу та тривоги. Війна вимагає від нас делікатності у спілкуванні з родиною захисників, щоб підтримати і найголовніше – не зашкодити.
Тож із тим, як правильно підтримати та допомогти родинам військовослужбовців, пропонуємо ознайомитись на сайті нашої книгозбірні у рамках віртуального проєкту «Україна у вогні війни за свободу. Хроніка»...