У будь-яку пору року всі шукають способи боротьби з депресією. Ми знайшли найдієвіший метод – це книжка Слави Світової «Жила-була я».
Це видання не просто покращить ваш настрій – ви будете сміятися довго і гучно. «Що ж це за книга така?», – спитаєте ви.
У виданні розміщено майже три десятки коротеньких історій. Розповідь починається з того, що головна героїня, попри вмовляння родичів, вирішує звільнитися з університету і переїхати до столиці. Нове місто, нова робота і абсолютно нове життя. Чи впорається вона з усім цим? Звичайно! Адже жінка підходить до будь-якої ситуації з гумором. І такому позитивному світогляду варто повчитися.
Навіть пошуки роботи перетворюються на смішну історію, яка попри труднощі на самому початку має все ж таки щасливе завершення.
Однією з найяскравіших історій є розповідь про приготування пиріжків. У вас завжди на кухні все відбувається ідеально? Отож-бо й воно. Ось і у нашої героїні справа з пиріжками йшла не дуже добре. «Уже з мене сьомий піт зійшов, на руці тріцепс ожив – крепатура, а собаче тісто пристає до РУ-У-У-У-У-У-К!!!».
Ми довго і від душі сміялися над походом героїні на роледром (можливо тому, що самі на «ви» з тими роликами?). А ще нам терміново знадобилася десятидоларова купюра, і, здається, у вас виникне те ж саме бажання (але спочатку треба прочитати книгу, і тоді ви зрозумієте, до чого тут банкноти).
Більшість ситуацій, про які розказує героїня, траплялися у реальному житті з кожним із нас: співбесіди, поїздки на роботу в переповненому транспорті, невдалий похід до парикмахерської, бажання врятувати всіх навколо безхатніх тваринок і допомогти усім нужденним людям. Але зазвичай при невдачах у будь-яких справах ми засмучуємося та приймаємо все близько до серця.
Книга «Жила-була я» вчить жити з гумором та позитивно сприймати навіть невдачі. Тож якщо вашому життю не вистачає яскравих фарб, а поганий настрій не відпускає з полону, терміново читайте найпозитивнішу «короткометражку» від Світової Слави.
Автор відгуку: Анастасія Козак
Коментарі